Uitslagen ladder ronde 13

8-1-2019
wit zwart uitslag
L.J.G. de Ruijter D.A. van der Maarel 1 – 0
H. Logtenberg B. van der Wee 1 – 0
D. Elskamp H. Tessemaker 1 – 0
B. Oegema B. Plooy 1/2 – 1/2
R. Douma R. den Uyl 1 – 0
P. Overbeek J. Flierman 1 – 0
H. Schutte H.J. van der Vegt 1 – 0
E. Bastiaannet D. Hovannesian 1 – 0
M. Rodewijk B. Lentelink 1 – 0
D. Koopmans B. Kasteel 0 – 1
J.P. Busman A. van Dijk 1/2 – 1/2

Stand ladder na ronde 13

8-1-2019
rang naam punten
1 L. de Ruijter 450
2 S. Wissink 353
3 D.A.. van der Maarel 324
4 H. Logtenberg 296
5 R. Schuring 267
6 D. Elskamp 266
7 Z.Ugljanin 255
8 B. Plooy 247
9 B. Oegema 245
10 B. van der Wee 234
11 R. Douma 207
12 H. de Goede 201
13 H. Abels 199
14 P. Overbeek 195
15 H. Tessemaker 186
16 H. Schutte 183
17 R. den Uyl 171
18 E. Bastiaannet 168
19 J. Flierman 166
20 H.J. van der Vegt 157
21 M.N. Rodewijk 150
22 B. Kasteel 146
23 D. Hovannesian 142
24 H. Busman 115
25 D. Koopmans 112
B. Lentelink 109
27 A. van Dijk 108
28 J. van Garderen 106
29 J.G. van der Most 50

Uitslagen ladder ronde 12

18-12-2018
wit zwart uitslag
H. Logtenberg H. Schutte 1 – 0
H. Tessemaker B. Plooy 0 – 1
D. Hovannesian P. Overbeek 0 – 1
R. Douma E. Bastiaannet 1 – 0
J.P. Busman J. Ph. van Garderen 1 – 0
B. Lentelink J.G. van der Most 1 – 0
B. van der Wee D.A. van der Maarel 1/2 – 1/2
L.J.G. de Ruijter H.P. de Goede 1 – 0
B. Oegema D. Elskamp 1/2 – 1/2

Stand ladder na ronde 12

18-12-2018
rang naam punten
1 L. de Ruijter 420
2 S. Wissink 342
3 D.A.. van der Maarel 325
4 H. Logtenberg 263
5 R. Schuring 257
6 Z. Ugljanin 240
7 B. van der Wee 234
8 B. Plooy 233
9 D. Elskamp 230
10 B. Oegema 221
11 H. de Goede 190
12 H. Abels 189
13 H. Tessemaker 187
14 R. Douma 175
15 R. den Uyl 171
16 J. Flierman 169
17 P. Overbeek 165
18 H. Schutte 157
19 H.J. van der Vegt 156
20 E. Bastiaannet 143
21 D. Hovannesian 137
22 M.N. Rodewijk 130
23 B. Kasteel 125
24 D. Koopmans 112
25 B. Lentelink 108
H. Busman 108
27 J. van Garderen 101
28 A. van Dijk 98
29 J.G. van der Most 50

Agenda 2018-2019

dinsdag 4 september 2018 ladder ronde 1
dinsdag 11 september 2018 ladder ronde 2
dinsdag 18 september 2018 ladder ronde 3
dinsdag 25 september 2018 ladder ronde 4
dinsdag 2 oktober 2018 ladder ronde 5
dinsdag 9 oktober 2018 ladder ronde 6
dinsdag 16 oktober 2018 1e team uit tegen de PSV/Dodo 1
2e team uit tegen Meppel 2
kleine ladder ronde 1
dinsdag 23 oktober 2018 ladder ronde 7
dinsdag 30 oktober 2018 ladder ronde 8
dinsdag 6 november 2018 ladder ronde 9
dinsdag 13 november 2018 2e team thuis tegen VSG 2
1e team uit tegen Meppel 1
kleine ladder ronde 2
dinsdag 20 november 2018 bekerwedstrijden ronde 1, 2 en 3
dinsdag 27 november 2018 ladder ronde 10
dinsdag 4 december 2018 ladder ronde 11
dinsdag 11 december 2018 1e team thuis tegen Barneveld 1
ladder ronde 12
dinsdag 18 december 2018 2e team thuis tegen Dronten 1
vervolg ladder ronde 12
dinsdag 8 januari 2019 ladder ronde 13
maandag 14 januari 2019 2 e team uit tegen O en O 1
dinsdag 15 januari 2019 1e team uit tegen VSG 1
kleine ladder ronde 3
dinsdag 22 januari 2019 snelschaak kampioenschap
dinsdag 29 januari 2019 bekerwedstrijden ronde 4, 5 en 6
dinsdag 5 februari 2019 ladder ronde 14
woensdag 6 februari 2019 Voorronde basisschoolschaken
dinsdag 12 februari 2019 2e team thuis tegen ZSG 2
kleine ladder ronde 4
woensdag 13 februari 2019 Finale basisschoolschaken
vrijdag 15 februari 2019 1e team uit tegen ZSG 1
dinsdag 19 februari 2019 ladder ronde 15
zaterdag 23 februari 2019 24e rapidtoernooi van de Zeven pionnen
dinsdag 26 februari 2019 ladder ronde 16
dinsdag 5 maart 2019 ladder ronde 17
dinsdag 12 maart 2019 1e team thuis tegen Pallas 1
2 e team uit tegen de Combinatie 1
kleine ladder ronde 5
dinsdag 19 maart 2019 ladder ronde 18
dinsdag 26 maart 2019 ladder ronde 19
dinsdag 2 april 2019 ladder ronde 20
vrijdag 5 april 2019 slotronde 1e team uit bij ZSG tegen Zutphen 1
maandag 8 april 2019 slotronde 2e team thuis bij O&O tegen Caissa 1
dinsdag 9 april 2019 kleine ladder ronde 6

Uitslagen ladder ronde 11

4-12-2018
wit zwart uitslag
L.J.G. de Ruijter H. Schutte 1 – 0
Z. Ugljanin S. Wissink 0 – 1
R. Schuring D.A. van der Maarel 0 – 1
B. Plooy H. Logtenberg 0 – 1
B. van der Wee P. Overbeek 1 – 0
J. Flierman B. Lentelink 1 – 0
A. van Dijk J.P. Busman 0 – 1
J.G. van der Most R. Douma 0 – 1
H. Tessemaker J. Ph. van Garderen 1 – 0
D. Hovannesian B. Oegema 0 – 1
H.J. van der Vegt D. Elskamp 0 – 1

Stand ladder na ronde 11

4-12-2018
rang naam punten
1 L. de Ruijter 389
2 S. Wissink 327
3 D.A.. van der Maarel 308
4 H. Logtenberg 232
5 R. Schuring 229
6 Z. Ugljanin 223
7 B. van der Wee 208
B. Oegema 208
9 D. Elskamp 206
10 B. Plooy 200
11 H. Tessemaker 189
12 H. de Goede 187
13 H. Abels 173
14 H. Schutte 165
15 R. den Uyl 162
16 J. Flierman 150
17 H.J. van der Vegt 143
P. Overbeek 143
19 E. Bastiaannet 142
R. Douma 142
21 D. Hovannesian 137
22 M.N. Rodewijk 126
23 B. Kasteel 110
24 D. Koopmans 105
25 J. van Garderen 101
26 B. Lentelink 92
27 H. Busman 91
28 A. van Dijk 84
29 J.G. van der Most 51

Uitslagen ladder ronde 10

27-11-2018
wit zwart uitslag
H. Logtenberg L.J.G. de Ruijter 0 – 1
D.A. van der Maarel B. Plooy 1 – 0
Z. Ugljanin B. van der Wee 1 – 0
D. Elskamp R. Schuring 0 – 1
B. Oegema H.J. van der Vegt 1 – 0
H.P. de Goede J. Flierman 1 – 0
J. Ph. van Garderen B. Kasteel 0 – 1
A. van Dijk B. Lentelink 0 – 1
J.P. Busman E. Bastiaannet 0 – 1
P. Overbeek J.G. van der Most 1 – 0
D. Hovannesian R. Douma 1 – 0

Stand ladder na ronde 10

rang naam punten
1 L. de Ruijter 357
2 S. Wissink 284
3 D.A.. van der Maarel 274
4 Z. Ugljanin 223
R. Schuring 223
6 B. Plooy 202
7 H. Logtenberg 195
8 B. van der Wee 189
9 D. Elskamp 187
B. Oegema 187
11 H. de Goede 174
12 H. Schutte 170
13 H. Abels 165
H. Tessemaker 165
15 R. den Uyl 156
16 H.J. van der Vegt 143
17 P. Overbeek 139
18 D. Hovannesian 135
19 E. Bastiaannet 132
20 R. Douma 130
21 J. Flierman 129
22 M.N. Rodewijk 115
23 J. van Garderen 99
24 D. Koopmans 98
25 B. Kasteel 94
B. Lentelink 94
27 A. van Dijk 89
28 H. Busman 71
29 J.G. van der Most 51