Agenda 2019-2020

dinsdag 3 september 2019 ladder ronde 1
dinsdag 10 september 2019 ladder ronde 2
dinsdag 17 september 2019 ladder ronde 3
dinsdag 24 september 2019 ladder ronde 4
dinsdag 1 oktober 2019 ladder ronde 5
dinsdag 8 oktober 2019 ladder ronde 6
dinsdag 15 oktober 2019 ladder ronde 7
dinsdag 22 oktober 2010 2e team thuis tegen Meppel 3
ladder ronde 8
dinsdag 29 oktober 2019 1e team thuis tegen Hoogland 2
vervolg ladder ronde 8
dinsdag 5 november 2019 ladder ronde 9
dinsdag 12 november 2019 1e team uit tegen de PSV/Dodo 1
kleine ladder ronde 1
woensdag 13 november 2019 2e team uit tegen Schaakstad Apeldoorn 3
dinsdag 19 november 2019 bekerwedstrijden ronde 1, 2 en 3
dinsdag 26 november 2019 ladder ronde 10
dinsdag 3 december 2019 ladder ronde 11
dinsdag 10 december 2019 1e team thuis tegen Combinatie 1
ladder ronde 12
dinsdag 17 december 2019 2e team thuis tegen VSG 3
vervolg ladder ronde 12
dinsdag 7 januari 2020 2e team uit tegen Twello 2
kleine ladder ronde 2
woensdag 8 januari 2020 1e team uit tegen Schaakstad Apeldoorn 1
dinsdag 14 januari 2020 ladder ronde 13
dinsdag 21 januari 2020 ladder ronde 14
dinsdag 28 januari 2020 snelschaak kampioenschap
dinsdag 4 februari 2020 bekerwedstrijden ronde 4, 5 en 6
woensdag 5 februari 2020 vooronden basisschoolschaken
dinsdag 11 februari 2020 1e team thuis tegen Zutphen 2
ladder ronde 15
dinsdag 18 februari 2020 2e team thuis tegen Twello 1
vervolg ladder ronde 15
woensdag 19 februari 2020 finale basisschoolschaken
dinsdag 25 februari 2020 ladder ronde 16
zaterdag 29 februari 2020 25e rapidtoernooi van de Zeven pionnen
dinsdag 3 maart 2020 ladder ronde 17
dinsdag 10 maart 2020 ladder ronde 18
donderdag 12 maart 2020 1e team uit tegen ZZS! 1
vrijdag 13 maart 2020 2e team uit tegen Schaakstad Apeldoorn 5
dinsdag 17 maart 2020 ladder ronde 19
dinsdag 24 maart 2020 ladder ronde 20
dinsdag 31 maart 2020 ladder ronde 21
vrijdag 3 april 2020 slotronde 1e team in Putten uit tegen Leusden 1
dinsdag 17 april 2020 ladder ronde 22
dinsdag 14 april 2020 ladder ronde 23
dinsdag 21 april 2020 Finale Bekerwedstrijden
dinsdag 28 april 2020 ladder ronde 24
dinsdag 5 mei 2020 geen schaken
dinsdag 12 mei 2020 laatste ronde ladder
dinsdag 19 mei 2020 ledenvergadering en prijsuitreiking
dinsdag 26 mei 2020 Simultaan spelen tegen Tea Lanchava

Agenda 2018-2019

dinsdag 4 september 2018 ladder ronde 1
dinsdag 11 september 2018 ladder ronde 2
dinsdag 18 september 2018 ladder ronde 3
dinsdag 25 september 2018 ladder ronde 4
dinsdag 2 oktober 2018 ladder ronde 5
dinsdag 9 oktober 2018 ladder ronde 6
dinsdag 16 oktober 2018 1e team uit tegen de PSV/Dodo 1
2e team uit tegen Meppel 2
kleine ladder ronde 1
dinsdag 23 oktober 2018 ladder ronde 7
dinsdag 30 oktober 2018 ladder ronde 8
dinsdag 6 november 2018 ladder ronde 9
dinsdag 13 november 2018 2e team thuis tegen VSG 2
1e team uit tegen Meppel 1
kleine ladder ronde 2
dinsdag 20 november 2018 bekerwedstrijden ronde 1, 2 en 3
dinsdag 27 november 2018 ladder ronde 10
dinsdag 4 december 2018 ladder ronde 11
dinsdag 11 december 2018 1e team thuis tegen Barneveld 1
ladder ronde 12
dinsdag 18 december 2018 2e team thuis tegen Dronten 1
vervolg ladder ronde 12
dinsdag 8 januari 2019 ladder ronde 13
maandag 14 januari 2019 2 e team uit tegen O en O 1
dinsdag 15 januari 2019 1e team uit tegen VSG 1
kleine ladder ronde 3
dinsdag 22 januari 2019 snelschaak kampioenschap
dinsdag 29 januari 2019 bekerwedstrijden ronde 4, 5 en 6
dinsdag 5 februari 2019 ladder ronde 14
woensdag 6 februari 2019 Voorronde basisschoolschaken
dinsdag 12 februari 2019 2e team thuis tegen ZSG 2
kleine ladder ronde 4
woensdag 13 februari 2019 Finale basisschoolschaken
vrijdag 15 februari 2019 1e team uit tegen ZSG 1
dinsdag 19 februari 2019 ladder ronde 15
zaterdag 23 februari 2019 24e rapidtoernooi van de Zeven pionnen
dinsdag 26 februari 2019 ladder ronde 16
dinsdag 5 maart 2019 ladder ronde 17
dinsdag 12 maart 2019 1e team thuis tegen Pallas 1
2 e team uit tegen de Combinatie 1
kleine ladder ronde 5
dinsdag 19 maart 2019 ladder ronde 18
dinsdag 26 maart 2019 ladder ronde 19
dinsdag 2 april 2019 ladder ronde 20
vrijdag 5 april 2019 slotronde 1e team uit bij ZSG tegen Zutphen 1
maandag 8 april 2019 slotronde 2e team thuis bij O&O tegen Caissa 1
dinsdag 9 april 2019 kleine ladder ronde 6
extra wedstrijden voor plaatsing voor de bekerfinale
dinsdag 16 april 2019 ladder ronde 21
dinsdag 23 april 2019 ladder ronde 22
dinsdag 30 april 2019 ladder ronde 23
dinsdag 7 mei 2019 laatste ronde ladder
dinsdag 14 mei 2019 finale bekerwedstrijden
disdag 21 mei 2019 Simultaan tegen Manuel Bosboom
dinsdag 28 mei 2019 ledenvergadering en prijsuitreiking

Agenda 2018

maandag 5 maart 2018 1e uit tegen Zutphen 2
dinsdag 6 maart 2018 2e team thuis tegen Pegasus 1
kleine ladder ronde 6
dinsdag 13 maart 2018 ladder ronde 17
dinsdag 20 maart 2018 ladder ronde 18
dinsdag 27 maart 2018 ladder ronde 19
dinsdag 3 april 2018 ladder ronde 20
maandag 9 april 2018 Slotronde 2e team bij O&O tegen Schaakstad 4
Slotronde 1e team in Zutphen tegen Zevenaar 2
dinsdag 10 april 2018 kleine ladder laatste ronde
dinsdag 17 april 2018 ladder ronde 21
dinsdag 24 april 2018 finale bekerwedstrijden
dinsdag 1 mei 2018 ladder ronde 22
dinsdag 8 mei 2018 laatste ronde ladder
dinsdag 15 mei 2018 simultaan tegen Roeland Pruijssers
dinsdag 22 mei 2017 slotavond met jaarvergadering en prijsuitreiking