Agenda 2018-2019

dinsdag 4 september 2018 ladder ronde 1
dinsdag 11 september 2018 ladder ronde 2
dinsdag 18 september 2018 ladder ronde 3
dinsdag 25 september 2018 ladder ronde 4
dinsdag 2 oktober 2018 ladder ronde 5
dinsdag 9 oktober 2018 ladder ronde 6
dinsdag 16 oktober 2018 1e team uit tegen de PSV/Dodo 1
2e team uit tegen Meppel 2
kleine ladder ronde 1
dinsdag 23 oktober 2018 ladder ronde 7
dinsdag 30 oktober 2018 ladder ronde 8
dinsdag 6 november 2018 ladder ronde 9
dinsdag 13 november 2018 2e team thuis tegen VSG 2
1e team uit tegen Meppel 1
kleine ladder ronde 2
dinsdag 20 november 2018 bekerwedstrijden ronde 1, 2 en 3
dinsdag 27 november 2018 ladder ronde 10
dinsdag 4 december 2018 ladder ronde 11
dinsdag 11 december 2018 1e team thuis tegen Barneveld 1
ladder ronde 12
dinsdag 18 december 2018 2e team thuis tegen Dronten 1
vervolg ladder ronde 12
dinsdag 8 januari 2019 ladder ronde 13
maandag 14 januari 2019 2 e team uit tegen O en O 1
dinsdag 15 januari 2019 1e team uit tegen VSG 1
kleine ladder ronde 3
dinsdag 22 januari 2019 snelschaak kampioenschap
dinsdag 29 januari 2019 bekerwedstrijden ronde 4, 5 en 6
dinsdag 5 februari 2019 ladder ronde 14
woensdag 6 februari 2019 Voorronde basisschoolschaken
dinsdag 12 februari 2019 2e team thuis tegen ZSG 2
kleine ladder ronde 4
woensdag 13 februari 2019 Finale basisschoolschaken
vrijdag 15 februari 2019 1e team uit tegen ZSG 1
dinsdag 19 februari 2019 ladder ronde 15
zaterdag 23 februari 2019 24e rapidtoernooi van de Zeven pionnen
dinsdag 26 februari 2019 ladder ronde 16
dinsdag 5 maart 2019 ladder ronde 17
dinsdag 12 maart 2019 1e team thuis tegen Pallas 1
2 e team uit tegen de Combinatie 1
kleine ladder ronde 5
dinsdag 19 maart 2019 ladder ronde 18
dinsdag 26 maart 2019 ladder ronde 19
dinsdag 2 april 2019 ladder ronde 20
vrijdag 5 april 2019 slotronde 1e team uit bij ZSG tegen Zutphen 1
maandag 8 april 2019 slotronde 2e team thuis bij O&O tegen Caissa 1
dinsdag 9 april 2019 kleine ladder ronde 6

Agenda 2018

maandag 5 maart 2018 1e uit tegen Zutphen 2
dinsdag 6 maart 2018 2e team thuis tegen Pegasus 1
kleine ladder ronde 6
dinsdag 13 maart 2018 ladder ronde 17
dinsdag 20 maart 2018 ladder ronde 18
dinsdag 27 maart 2018 ladder ronde 19
dinsdag 3 april 2018 ladder ronde 20
maandag 9 april 2018 Slotronde 2e team bij O&O tegen Schaakstad 4
Slotronde 1e team in Zutphen tegen Zevenaar 2
dinsdag 10 april 2018 kleine ladder laatste ronde
dinsdag 17 april 2018 ladder ronde 21
dinsdag 24 april 2018 finale bekerwedstrijden
dinsdag 1 mei 2018 ladder ronde 22
dinsdag 8 mei 2018 laatste ronde ladder
dinsdag 15 mei 2018 simultaan tegen Roeland Pruijssers
dinsdag 22 mei 2017 slotavond met jaarvergadering en prijsuitreiking