uitslagen en stand ronde 14

Partijen in Ronde 14 – 24-1-2023.

1 L.G.J. de Ruijter Z Ugljanin 1-0
2 D.A. van der Maarel H Abels 1-0
3 D Elskamp R den Uyl 1-0
4 B Oegema F Voogt ½-½
5 R Schuring W Beerthuis 1-0
6 B Plooy K Fiks ½-½
7 W Dufoorte H Logtenberg 0-1
8 E Bastiaannet J van Garderen ½-½
9 J Flierman H Schutte ½-½
10 P Guldberg Chr Kruse 1-0
11 H Busman J Nijhof 0-1

 

Rangschikking na Ronde 14 – 24-1-2023

Pos Naam Score Wrde Prt W R V Prc S TPR BRtg ACl Bye AMB AZB
1 L.G.J. de Ruijter 454,8 40,0 11 10 1 0 95,5 1 2188 2174 0 1 2 0
2 D Elskamp 396,0 39,0 14 10 2 2 78,6 0 1906 1773 0 0 0 0
3 F Voogt 301,0 38,0 11 5 2 4 54,5 -1 1672 1453 0 3 0 0
4 H Logtenberg 265,2 37,0 6 3 1 2 58,3 -2 1620 1598 0 3 5 0
5 P Guldberg 264,0 36,0 4 4 0 0 100,0 0 1853 1575 0 0 10 0
6 B Oegema 254,7 35,0 11 3 5 3 50,0 -1 1708 1749 0 1 2 0
7 Chr Kruse 239,0 34,0 11 5 0 6 45,5 -1 1517 1350 0 3 0 0
8 R Schuring 230,5 33,0 8 3 3 2 56,3 0 1669 1698 0 1 5 0
9 Z Ugljanin 208,7 32,0 9 4 0 5 44,4 1 1545 1597 0 2 3 0
10 R den Uyl 206,2 31,0 9 2 6 1 55,6 -1 1642 1633 0 0 5 0
11 D.A. van der Maarel 204,5 30,0 10 5 1 4 55,0 0 1563 1572 0 1 3 0
12 S Wissink 192,0 29,0 2 1 1 0 75,0 0 2202 1972 0 1 11 0
13 B Plooy 189,3 28,0 13 4 4 5 46,2 1 1542 1492 0 0 1 0
14 H Abels 184,0 27,0 14 2 8 4 42,9 0 1592 1834 0 0 0 0
15 W Beerthuis 174,8 26,0 9 2 3 4 38,9 -1 1442 1445 0 3 2 0
16 J Nijhof 174,3 25,0 10 3 5 2 55,0 0 1507 1500 0 0 2 0
17 K Fiks 166,0 24,0 8 1 6 1 50,0 0 1558 1647 0 0 6 0
18 E Bastiaannet 157,7 23,0 8 2 4 2 50,0 2 1507 1500 0 1 5 0
19 H Schutte 142,5 22,0 9 1 5 3 38,9 -1 1439 1457 0 1 4 0
20 J van Garderen 136,5 21,0 11 3 2 6 36,4 1 1271 1323 0 3 0 0
21 J Flierman 131,8 20,0 12 3 5 4 45,8 0 1361 1452 0 0 2 0
22 B Kasteel 122,3 19,0 10 4 1 5 45,0 0 1391 1300 0 0 4 0
23 D Hovannesian 110,5 18,0 4 0 2 2 25,0 0 1369 1609 0 1 9 0
24 G de Romph 85,0 17,0 0 0 0 0 0 1901 0 1 13 0
25 W Dufoorte 73,3 16,0 13 2 1 10 19,2 1 1159 1246 0 0 1 0
26 H Busman 72,0 15,0 9 2 0 7 22,2 1 1154 1208 0 0 5 0
27 H de Goede 60,7 14,0 0 0 0 0 0 1767 0 0 14 0
28 H.J. van der Vegt 56,3 13,0 0 0 0 0 0 1561 0 0 14 0
29 M.N. Rodewijk 52,0 12,0 0 0 0 0 0 1349 0 0 14 0

 

 

 


uitslagen en stand na ronde 13

Partijen in Ronde 13 – 3-1-2023.

1 Chr Kruse L.G.J. de Ruijter 0-1
2 D Elskamp B Oegema 1-0
3 Z Ugljanin F Voogt 0-1
4 W Beerthuis H Logtenberg 0-1
5 B Plooy R den Uyl 0-1
6 D.A. van der Maarel P Guldberg 0-1
7 H Abels E Bastiaannet ½-½
8 J van Garderen K Fiks ½-½
9 H Busman J Flierman 0-1
10 W Dufoorte B Kasteel 0-1

 

Rangschikking na Ronde 13 – 3-1-2023 – Layout 1.

Pos Naam Score Wrde Prt W R V Prc S TPR BRtg ACl Bye AMB AZB
1 L.G.J. de Ruijter 423,8 40,0 10 9 1 0 95,0 0 2188 2174 0 1 2 0
2 D Elskamp 362,5 39,0 13 9 2 2 76,9 -1 1897 1773 0 0 0 0
3 F Voogt 285,5 38,0 10 5 1 4 55,0 0 1666 1453 0 3 0 0
4 H Logtenberg 252,7 37,0 5 2 1 2 50,0 -1 1607 1598 0 3 5 0
5 Chr Kruse 242,0 36,0 10 5 0 5 50,0 0 1551 1350 0 3 0 0
6 B Oegema 236,2 35,0 10 3 4 3 50,0 -2 1731 1749 0 1 2 0
7 Z Ugljanin 215,3 34,0 8 4 0 4 50,0 2 1541 1597 0 2 3 0
8 S Wissink 213,0 33,0 2 1 1 0 75,0 0 2202 1972 0 1 10 0
9 R den Uyl 208,3 32,0 8 2 6 0 62,5 0 1674 1633 0 0 5 0
10 P Guldberg 204,3 31,0 3 3 0 0 100,0 -1 1889 1575 0 0 10 0
11 R Schuring 195,0 30,0 7 2 3 2 50,0 -1 1643 1698 0 1 5 0
12 W Beerthuis 185,8 29,0 8 2 3 3 43,8 0 1460 1445 0 3 2 0
13 H Abels 184,0 28,0 13 2 8 3 46,2 1 1624 1834 0 0 0 0
14 B Plooy 181,0 27,0 12 4 3 5 45,8 0 1532 1492 0 0 1 0
15 D.A. van der Maarel 169,3 26,0 9 4 1 4 50,0 -1 1489 1572 0 1 3 0
16 J Nijhof 159,8 25,0 9 2 5 2 50,0 1 1494 1500 0 0 2 0
17 K Fiks 152,5 24,0 7 1 5 1 50,0 1 1569 1647 0 0 6 0
18 E Bastiaannet 147,7 23,0 7 2 3 2 50,0 1 1507 1500 0 1 5 0
19 H Schutte 134,0 22,0 8 1 4 3 37,5 0 1437 1457 0 1 4 0
20 J van Garderen 125,0 21,0 10 3 1 6 35,0 2 1271 1323 0 3 0 0
21 J Flierman 120,8 20,0 11 3 4 4 45,5 -1 1352 1452 0 0 2 0
22 B Kasteel 116,0 19,0 10 4 1 5 45,0 0 1391 1300 0 0 3 0
23 D Hovannesian 105,0 18,0 4 0 2 2 25,0 0 1369 1609 0 1 8 0
24 G de Romph 85,0 17,0 0 0 0 0 0 1901 0 1 12 0
25 W Dufoorte 73,3 16,0 12 2 1 9 20,8 0 1159 1246 0 0 1 0
26 H Busman 72,0 15,0 8 2 0 6 25,0 0 1163 1208 0 0 5 0
27 H de Goede 60,7 14,0 0 0 0 0 0 1767 0 0 13 0
28 H.J. van der Vegt 56,3 13,0 0 0 0 0 0 1561 0 0 13 0
29 M.N. Rodewijk 52,0 12,0 0 0 0 0 0 1349 0 0 13 0

 

 


Uitslagen ronde 12

Partijen in Ronde 12 – 13-12-2022.

1 L.G.J. de Ruijter B Oegema 1-0
2 F Voogt D Elskamp 0-1
3 B Plooy Chr Kruse 0-1
4 R den Uyl H Abels ½-½
5 W Dufoorte D.A. van der Maarel 0-1
6 J van Garderen H Busman 1-0

Rangschikking na Ronde 12 – 13-12-2022 – Layout 1.

Pos Naam Score Wrde Prt W R V Prc S TPR BRtg ACl Bye AMB AZB
1 L.G.J. de Ruijter 388,8 40,0 9 8 1 0 94,4 1 2189 2174 0 1 2 0
2 D Elskamp 332,5 39,0 12 8 2 2 75,0 -2 1876 1773 0 0 0 0
3 Chr Kruse 261,0 38,0 9 5 0 4 55,6 -1 1573 1350 0 3 0 0
4 F Voogt 256,0 37,0 9 4 1 4 50,0 1 1628 1453 0 3 0 0
5 B Oegema 238,0 36,0 9 3 4 2 55,6 -1 1771 1749 0 1 2 0
6 Z Ugljanin 219,7 35,0 7 4 0 3 57,1 1 1612 1597 0 2 3 0
7 H Logtenberg 211,7 34,0 4 1 1 2 37,5 0 1550 1598 0 3 5 0
8 S Wissink 201,0 33,0 2 1 1 0 75,0 0 2202 1972 0 1 9 0
9 W Beerthuis 199,8 32,0 7 2 3 2 50,0 -1 1496 1445 0 3 2 0
10 B Plooy 185,3 31,0 11 4 3 4 50,0 -1 1558 1492 0 0 1 0
11 R Schuring 182,5 30,0 7 2 3 2 50,0 -1 1643 1698 0 1 4 0
12 R den Uyl 174,8 29,0 7 1 6 0 57,1 1 1644 1633 0 0 5 0
13 D.A. van der Maarel 173,2 28,0 8 4 1 3 56,3 -2 1528 1572 0 1 3 0
14 H Abels 169,5 27,0 12 2 7 3 45,8 0 1632 1834 0 0 0 0
15 P Guldberg 158,7 26,0 2 2 0 0 100,0 0 1847 1575 0 0 10 0
16 J Nijhof 150,5 25,0 9 2 5 2 50,0 1 1494 1500 0 0 1 0
17 K Fiks 141,0 24,0 6 1 4 1 50,0 2 1606 1647 0 0 6 0
18 H Schutte 130,8 23,0 8 1 4 3 37,5 0 1437 1457 0 1 3 0
19 E Bastiaannet 127,8 22,0 6 2 2 2 50,0 2 1458 1500 0 1 5 0
20 J van Garderen 114,0 21,0 9 3 0 6 33,3 1 1232 1323 0 3 0 0
21 D Hovannesian 106,0 20,0 4 0 2 2 25,0 0 1369 1609 0 1 7 0
22 J Flierman 102,7 19,0 10 2 4 4 40,0 0 1327 1452 0 0 2 0
23 B Kasteel 97,5 18,0 9 3 1 5 38,9 1 1363 1300 0 0 3 0
24 G de Romph 85,0 17,0 0 0 0 0 0 1901 0 1 11 0
25 H Busman 72,7 16,0 7 2 0 5 28,6 -1 1179 1208 0 0 5 0
26 W Dufoorte 71,5 15,0 11 2 1 8 22,7 -1 1182 1246 0 0 1 0
27 H de Goede 60,7 14,0 0 0 0 0 0 1767 0 0 12 0
28 H.J. van der Vegt 56,3 13,0 0 0 0 0 0 1561 0 0 12 0
29 M.N. Rodewijk 52,0 12,0 0 0 0 0 0 1349 0 0 12 0

 

 

 


uitslagen en stand ronde 11

Partijen in Ronde 11 – 6-12-2022.

1 D Elskamp B Plooy 1-0
2 Chr Kruse D.A. van der Maarel 1-0
3 W Beerthuis R den Uyl ½-½
4 K Fiks H Abels ½-½
5 J Nijhof H Schutte ½-½
6 J van Garderen J Flierman 1-0
7 H Busman W Dufoorte 1-0

Rangschikking na Ronde 11 – 6-12-2022 – Layout 1.

Pos Naam Score Wrde Prt W R V Prc S TPR BRtg ACl Bye AMB AZB
1 L.G.J. de Ruijter 353,8 40,0 8 7 1 0 93,8 0 2185 2174 0 1 2 0
2 D Elskamp 294,5 39,0 11 7 2 2 72,7 -1 1876 1773 0 0 0 0
3 F Voogt 254,5 38,0 8 4 1 3 56,3 0 1663 1453 0 3 0 0
4 B Oegema 241,8 37,0 8 3 4 1 62,5 0 1780 1749 0 1 2 0
5 Chr Kruse 223,0 36,0 8 4 0 4 50,0 0 1532 1350 0 3 0 0
6 Z Ugljanin 208,0 35,0 7 4 0 3 57,1 1 1612 1597 0 2 2 0
7 H Logtenberg 198,3 34,0 4 1 1 2 37,5 0 1550 1598 0 3 4 0
8 S Wissink 189,0 33,0 2 1 1 0 75,0 0 2202 1972 0 1 8 0
9 W Beerthuis 187,2 32,0 7 2 3 2 50,0 -1 1496 1445 0 3 1 0
10 B Plooy 182,8 31,0 10 4 3 3 55,0 -2 1620 1492 0 0 1 0
11 R Schuring 172,5 30,0 7 2 3 2 50,0 -1 1643 1698 0 1 3 0
12 R den Uyl 159,8 29,0 6 1 5 0 58,3 0 1612 1633 0 0 5 0
13 P Guldberg 158,0 28,0 2 2 0 0 100,0 0 1847 1575 0 0 9 0
14 D.A. van der Maarel 151,5 27,0 7 3 1 3 50,0 -1 1507 1572 0 1 3 0
15 H Abels 150,0 26,0 11 2 6 3 45,5 1 1632 1834 0 0 0 0
16 J Nijhof 137,7 25,0 9 2 5 2 50,0 1 1494 1500 0 0 0 0
17 K Fiks 132,0 24,0 6 1 4 1 50,0 2 1606 1647 0 0 5 0
18 H Schutte 123,7 23,0 8 1 4 3 37,5 0 1437 1457 0 1 2 0
19 E Bastiaannet 118,5 22,0 6 2 2 2 50,0 2 1458 1500 0 1 4 0
20 D Hovannesian 103,0 21,0 4 0 2 2 25,0 0 1369 1609 0 1 6 0
21 G de Romph 100,0 20,0 0 0 0 0 0 1901 0 1 10 0
22 J Flierman 91,3 19,0 10 2 4 4 40,0 0 1327 1452 0 0 1 0
23 J van Garderen 86,0 18,0 8 2 0 6 25,0 0 1186 1323 0 3 0 0
24 B Kasteel 82,8 17,0 9 3 1 5 38,9 1 1363 1300 0 0 2 0
25 H de Goede 69,3 16,0 0 0 0 0 0 1767 0 0 11 0
26 H.J. van der Vegt 65,0 15,0 0 0 0 0 0 1561 0 0 11 0
27 W Dufoorte 64,2 14,0 10 2 1 7 25,0 -2 1186 1246 0 0 1 0
28 H Busman 62,7 13,0 6 2 0 4 33,3 0 1220 1208 0 0 5 0
29 M.N. Rodewijk 52,0 12,0 0 0 0 0 0 1349 0 0 11 0

 

 


ronde 10

Partijen in Ronde 10 – 22-11-2022.

1 F Voogt L.G.J. de Ruijter 0-1
2 Chr Kruse D Elskamp 0-1
3 Z Ugljanin B Oegema 0-1
4 B Plooy W Beerthuis ½-½
5 J Nijhof H Abels ½-½
6 H Schutte P Guldberg 0-1
7 E Bastiaannet K Fiks ½-½
8 J Flierman B Kasteel ½-½
9 W Dufoorte J van Garderen 1-0

 

Rangschikking na Ronde 10 – 22-11-2022 – Layout 1.

Pos Naam Score Wrde Prt W R V Prc S TPR BRtg ACl Bye AMB AZB
1 L.G.J. de Ruijter 328,2 40,0 8 7 1 0 93,8 0 2185 2174 0 0 2 0
2 D Elskamp 263,0 39,0 10 6 2 2 70,0 -2 1873 1773 0 0 0 0
3 B Oegema 230,0 38,0 8 3 4 1 62,5 0 1780 1749 0 1 1 0
4 F Voogt 226,3 37,0 8 4 1 3 56,3 0 1663 1453 0 2 0 0
5 Z Ugljanin 200,0 36,0 7 4 0 3 57,1 1 1612 1597 0 2 1 0
6 Chr Kruse 195,0 35,0 7 3 0 4 42,9 -1 1469 1350 0 3 0 0
7 B Plooy 188,3 34,0 9 4 3 2 61,1 -1 1649 1492 0 0 1 0
8 S Wissink 178,0 33,0 2 1 1 0 75,0 0 2202 1972 0 1 7 0
9 H Logtenberg 167,3 32,0 4 1 1 2 37,5 0 1550 1598 0 2 4 0
10 W Beerthuis 165,3 31,0 6 2 2 2 50,0 -2 1472 1445 0 3 1 0
11 R Schuring 163,0 30,0 7 2 3 2 50,0 -1 1643 1698 0 1 2 0
12 D.A. van der Maarel 155,8 29,0 6 3 1 2 58,3 0 1600 1572 0 1 3 0
13 P Guldberg 146,7 28,0 2 2 0 0 100,0 0 1847 1575 0 0 8 0
14 R den Uyl 139,5 27,0 5 1 4 0 60,0 1 1646 1633 0 0 5 0
15 H Abels 133,5 26,0 10 2 5 3 45,0 2 1631 1834 0 0 0 0
16 J Nijhof 122,2 25,0 8 2 4 2 50,0 0 1499 1500 0 0 0 0
17 K Fiks 119,5 24,0 5 1 3 1 50,0 1 1559 1647 0 0 5 0
18 E Bastiaannet 114,3 23,0 6 2 2 2 50,0 2 1458 1500 0 1 3 0
19 H Schutte 109,3 22,0 7 1 3 3 35,7 1 1427 1457 0 1 2 0
20 D Hovannesian 94,5 21,0 4 0 2 2 25,0 0 1369 1609 0 1 5 0
21 J Flierman 92,2 20,0 9 2 4 3 44,4 1 1373 1452 0 0 1 0
22 G de Romph 82,3 19,0 0 0 0 0 0 1901 0 0 10 0
23 H de Goede 78,0 18,0 0 0 0 0 0 1767 0 0 10 0
24 B Kasteel 71,7 17,0 9 3 1 5 38,9 1 1363 1300 0 0 1 0
25 H.J. van der Vegt 69,3 16,0 0 0 0 0 0 1561 0 0 10 0
26 M.N. Rodewijk 65,0 15,0 0 0 0 0 0 1349 0 0 10 0
27 W Dufoorte 54,7 14,0 9 2 1 6 27,8 -1 1229 1246 0 0 1 0
28 J van Garderen 51,0 13,0 7 1 0 6 14,3 -1 1090 1323 0 3 0 0
29 H Busman 46,0 12,0 5 1 0 4 20,0 -1 1134 1208 0 0 5 0

 

 

 


Uitslagen en stand na ronde 9

Partijen in Ronde 9 – 15-11-2022.

1 L.G.J. de Ruijter D Elskamp 1-0
2 F Voogt Chr Kruse 1-0
3 B Oegema H Logtenberg 1-0
4 Z Ugljanin R Schuring 1-0
5 H Abels B Plooy 0-1
6 R den Uyl D.A. van der Maarel ½-½
7 D Hovannesian W Beerthuis 0-1
8 K Fiks H Schutte ½-½
9 J Nijhof J van Garderen 1-0
10 B Kasteel E Bastiaannet 0-1
11 J Flierman W Dufoorte 1-0

 

Rangschikking na Ronde 9 – 15-11-2022

Pos Naam Score Wrde Prt W R V Prc S TPR BRtg ACl Bye AMB AZB
1 L.G.J. de Ruijter 291,7 40,0 7 6 1 0 92,9 1 2186 2174 0 0 2 0
2 F Voogt 238,5 39,0 7 4 1 2 64,3 -1 1693 1453 0 2 0 0
3 D Elskamp 225,0 38,0 9 5 2 2 66,7 -1 1878 1773 0 0 0 0
4 Chr Kruse 198,0 37,0 6 3 0 3 50,0 -2 1498 1350 0 3 0 0
5 Z Ugljanin 197,0 36,0 6 4 0 2 66,7 0 1654 1597 0 2 1 0
6 B Oegema 187,5 35,0 7 2 4 1 57,1 1 1751 1749 0 1 1 0
7 S Wissink 171,7 34,0 2 1 1 0 75,0 0 2202 1972 0 1 6 0
8 B Plooy 171,5 33,0 8 4 2 2 62,5 -2 1675 1492 0 0 1 0
9 H Logtenberg 158,2 32,0 4 1 1 2 37,5 0 1550 1598 0 2 3 0
10 D.A. van der Maarel 151,3 31,0 6 3 1 2 58,3 0 1600 1572 0 1 2 0
11 W Beerthuis 149,5 30,0 5 2 1 2 50,0 -1 1467 1445 0 3 1 0
12 R Schuring 139,3 29,0 7 2 3 2 50,0 -1 1643 1698 0 0 2 0
13 R den Uyl 133,8 28,0 5 1 4 0 60,0 1 1646 1633 0 0 4 0
14 H Abels 124,0 27,0 9 2 4 3 44,4 3 1642 1834 0 0 0 0
15 P Guldberg 120,3 26,0 1 1 0 0 100,0 1 1847 1575 0 0 8 0
16 H Schutte 115,3 25,0 6 1 3 2 41,7 0 1468 1457 0 1 2 0
17 J Nijhof 109,5 24,0 7 2 3 2 50,0 -1 1456 1500 0 0 0 0
18 K Fiks 104,3 23,0 4 1 2 1 50,0 2 1576 1647 0 0 5 0
19 E Bastiaannet 98,7 22,0 5 2 1 2 50,0 1 1418 1500 0 1 3 0
20 D Hovannesian 89,5 21,0 4 0 2 2 25,0 0 1369 1609 0 1 4 0
21 J Flierman 81,2 20,0 8 2 3 3 43,8 0 1383 1452 0 0 1 0
22 G de Romph 76,0 19,0 0 0 0 0 0 1901 0 0 9 0
23 H de Goede 72,0 18,0 0 0 0 0 0 1767 0 0 9 0
24 B Kasteel 63,7 17,0 8 3 0 5 37,5 2 1351 1300 0 0 1 0
25 J van Garderen 60,0 16,0 6 1 0 5 16,7 0 1132 1323 0 3 0 0
26 H.J. van der Vegt 60,0 15,0 0 0 0 0 0 1561 0 0 9 0
27 M.N. Rodewijk 56,0 14,0 0 0 0 0 0 1349 0 0 9 0
28 W Dufoorte 43,3 13,0 8 1 1 6 18,8 -2 1166 1246 0 0 1 0
29 H Busman 41,0 12,0 5 1 0 4 20,0 -1 1134 1208 0 0 4 0

 

 


Uitslagen en stand na ronde 8

Partijen in Ronde 8 – 8-11-2022.

 

1 L.G.J. de Ruijter F Voogt 1-0
2 H Logtenberg D Elskamp 0-1
3 Chr Kruse B Plooy 1-0
4 H Abels R den Uyl ½-½
5 R Schuring J Nijhof 1-0
6 J van Garderen W Beerthuis 0-1
7 H Schutte J Flierman 1-0
8 B Kasteel W Dufoorte 1-0

 

Rangschikking na Ronde 8 – 8-11-2022

Pos Naam Score Wrde Prt W R V Prc S TPR BRtg ACl Bye AMB AZB
1 L.G.J. de Ruijter 254,2 40,0 6 5 1 0 91,7 0 2177 2174 0 0 2 0
2 D Elskamp 231,0 39,0 8 5 2 1 75,0 0 1899 1773 0 0 0 0
3 F Voogt 195,7 38,0 6 3 1 2 58,3 -2 1685 1453 0 2 0 0
4 Chr Kruse 191,0 37,0 5 3 0 2 60,0 -1 1585 1350 0 3 0 0
5 H Logtenberg 173,0 36,0 3 1 1 1 50,0 1 1614 1598 0 2 3 0
6 S Wissink 166,7 35,0 2 1 1 0 75,0 0 2202 1972 0 1 5 0
7 B Oegema 159,0 34,0 6 1 4 1 50,0 0 1711 1749 0 1 1 0
8 Z Ugljanin 147,0 33,0 5 3 0 2 60,0 -1 1564 1597 0 2 1 0
9 R Schuring 140,3 32,0 6 2 3 1 58,3 0 1719 1698 0 0 2 0
10 B Plooy 135,3 31,0 7 3 2 2 57,1 -1 1600 1492 0 0 1 0
11 H Abels 132,0 30,0 8 2 4 2 50,0 2 1707 1834 0 0 0 0
12 D.A. van der Maarel 130,7 29,0 5 3 0 2 60,0 1 1592 1572 0 1 2 0
13 R den Uyl 121,8 28,0 4 1 3 0 62,5 0 1667 1633 0 0 4 0
14 W Beerthuis 121,0 27,0 4 1 1 2 37,5 0 1330 1445 0 3 1 0
15 P Guldberg 110,7 26,0 1 1 0 0 100,0 1 1847 1575 0 0 7 0
16 D Hovannesian 101,0 25,0 3 0 2 1 33,3 -1 1481 1609 0 1 4 0
17 H Schutte 97,0 24,0 5 1 2 2 40,0 1 1430 1457 0 1 2 0
18 K Fiks 91,3 23,0 3 1 1 1 50,0 1 1618 1647 0 0 5 0
19 J Nijhof 86,7 22,0 6 1 3 2 41,7 -2 1413 1500 0 0 0 0
20 G de Romph 77,0 21,0 0 0 0 0 0 1901 0 0 8 0
21 H de Goede 73,3 20,0 0 0 0 0 0 1767 0 0 8 0
22 J van Garderen 69,0 19,0 5 1 0 4 20,0 1 1136 1323 0 3 0 0
23 B Kasteel 68,0 18,0 7 3 0 4 42,9 1 1386 1300 0 0 1 0
24 E Bastiaannet 65,8 17,0 4 1 1 2 37,5 1 1349 1500 0 1 3 0
25 H.J. van der Vegt 58,7 16,0 0 0 0 0 0 1561 0 0 8 0
26 J Flierman 58,0 15,0 7 1 3 3 35,7 -1 1346 1452 0 0 1 0
27 M.N. Rodewijk 51,3 14,0 0 0 0 0 0 1349 0 0 8 0
28 W Dufoorte 43,8 13,0 7 1 1 5 21,4 -1 1182 1246 0 0 1 0
29 H Busman 37,0 12,0 5 1 0 4 20,0 0 1134 1208 0 0 3 0

uitslagen en stand na ronde 7

Partijen in Ronde 7 – 1-11-2022.

1 B Oegema L.G.J. de Ruijter 0-1
2 D Elskamp R Schuring 1-0
3 B Plooy J Nijhof ½-½
4 H Abels B Kasteel 1-0
5 E Bastiaannet W Dufoorte 1-0
6 J Flierman H Busman 1-0

Rangschikking na Ronde 7 – 1-11-2022 – Layout 1.

Pos Naam Score Wrde Prt W R V Prc S TPR BRtg ACl Bye AMB AZB
1 L.G.J. de Ruijter 215,2 40,0 5 4 1 0 90,0 -1 2178 2174 0 0 2 0
2 D Elskamp 197,5 39,0 7 4 2 1 71,4 1 1886 1773 0 0 0 0
3 F Voogt 187,7 38,0 5 3 1 1 70,0 -1 1732 1453 0 2 0 0
4 H Logtenberg 174,3 37,0 2 1 1 0 75,0 0 1730 1598 0 2 3 0
5 Chr Kruse 159,0 36,0 4 2 0 2 50,0 -2 1505 1350 0 3 0 0
6 S Wissink 144,3 35,0 2 1 1 0 75,0 0 2202 1972 0 0 5 0
7 B Plooy 137,3 34,0 6 3 2 1 66,7 0 1710 1492 0 0 1 0
8 Z Ugljanin 134,0 33,0 5 3 0 2 60,0 -1 1564 1597 0 2 0 0
9 B Oegema 128,7 32,0 6 1 4 1 50,0 0 1711 1749 0 0 1 0
10 H Abels 121,5 31,0 7 2 3 2 50,0 1 1718 1834 0 0 0 0
11 R Schuring 119,0 30,0 5 1 3 1 50,0 -1 1685 1698 0 0 2 0
12 D.A. van der Maarel 109,3 29,0 5 3 0 2 60,0 1 1592 1572 0 0 2 0
13 R den Uyl 104,8 28,0 3 1 2 0 66,7 1 1609 1633 0 0 4 0
14 J Nijhof 100,5 27,0 5 1 3 1 50,0 -1 1434 1500 0 0 0 0
15 P Guldberg 96,0 26,0 1 1 0 0 100,0 1 1847 1575 0 0 6 0
16 K Fiks 89,3 25,0 3 1 1 1 50,0 1 1618 1647 0 0 4 0
17 W Beerthuis 89,0 24,0 3 0 1 2 16,7 1 1202 1445 0 3 1 0
18 J van Garderen 81,0 23,0 4 1 0 3 25,0 0 1157 1323 0 3 0 0
19 G de Romph 73,3 22,0 0 0 0 0 0 1901 0 0 7 0
20 H de Goede 70,0 21,0 0 0 0 0 0 1767 0 0 7 0
21 D Hovannesian 69,7 20,0 3 0 2 1 33,3 -1 1481 1609 0 0 4 0
22 J Flierman 65,3 19,0 6 1 3 2 41,7 0 1394 1452 0 0 1 0
23 H Schutte 64,0 18,0 4 0 2 2 25,0 0 1325 1457 0 1 2 0
24 H.J. van der Vegt 56,7 17,0 0 0 0 0 0 1561 0 0 7 0
25 B Kasteel 56,3 16,0 6 2 0 4 33,3 0 1344 1300 0 0 1 0
26 W Dufoorte 52,5 15,0 6 1 1 4 25,0 0 1228 1246 0 0 1 0
27 E Bastiaannet 52,5 14,0 4 1 1 2 37,5 2 1349 1500 0 0 3 0
28 M.N. Rodewijk 43,3 13,0 0 0 0 0 0 1349 0 0 7 0
29 H Busman 35,0 12,0 5 1 0 4 20,0 -1 1134 1208 0 0 2 0

uitslagen en stand na ronde 6

Partijen in Ronde 6 – 18-10-2022.

1 B Oegema D Elskamp ½-½
2 D.A. van der Maarel F Voogt 0-1
3 J Nijhof Chr Kruse 0-1
4 B Kasteel B Plooy 0-1
5 J van Garderen H Abels 0-1
6 W Beerthuis Z Ugljanin 0-1
7 H Schutte D Hovannesian ½-½
8 E Bastiaannet J Flierman ½-½

Rangschikking na Ronde 6 – 18-10-2022 – Layout 1.

Pos Naam Score Wrde Prt W R V Prc S TPR BRtg ACl Bye AMB AZB
1 L.G.J. de Ruijter 182,2 40,0 4 3 1 0 87,5 0 2166 2174 0 0 2 0
2 D Elskamp 169,0 39,0 6 3 2 1 66,7 0 1852 1773 0 0 0 0
3 F Voogt 158,3 38,0 5 3 1 1 70,0 -1 1732 1453 0 1 0 0
4 H Logtenberg 147,7 37,0 2 1 1 0 75,0 0 1730 1598 0 1 3 0
5 B Oegema 144,5 36,0 5 1 4 0 60,0 -1 1715 1749 0 0 1 0
6 S Wissink 131,7 35,0 2 1 1 0 75,0 0 2202 1972 0 0 4 0
7 R Schuring 123,2 34,0 4 1 3 0 62,5 0 1760 1698 0 0 2 0
8 B Plooy 118,0 33,0 5 3 1 1 70,0 -1 1752 1492 0 0 1 0
9 Chr Kruse 115,7 32,0 4 2 0 2 50,0 -2 1505 1350 0 2 0 0
10 R den Uyl 108,0 31,0 3 1 2 0 66,7 1 1609 1633 0 0 3 0
11 H Abels 102,0 30,0 6 1 3 2 41,7 0 1695 1834 0 0 0 0
12 D.A. van der Maarel 98,7 29,0 5 3 0 2 60,0 1 1592 1572 0 0 1 0
13 D Hovannesian 98,2 28,0 3 0 2 1 33,3 -1 1481 1609 0 1 3 0
14 Z Ugljanin 89,0 27,0 5 3 0 2 60,0 -1 1564 1597 0 1 0 0
15 K Fiks 84,0 26,0 3 1 1 1 50,0 1 1618 1647 0 0 3 0
16 P Guldberg 82,7 25,0 1 1 0 0 100,0 1 1847 1575 0 0 5 0
17 J Nijhof 77,0 24,0 4 1 2 1 50,0 0 1420 1500 0 0 0 0
18 G de Romph 69,0 23,0 0 0 0 0   0   1901 0 0 6 0
19 H de Goede 66,0 22,0 0 0 0 0   0   1767 0 0 6 0
20 H.J. van der Vegt 63,0 21,0 0 0 0 0   0   1561 0 0 6 0
21 B Kasteel 58,7 20,0 5 2 0 3 40,0 1 1358 1300 0 0 1 0
22 J van Garderen 57,3 19,0 4 1 0 3 25,0 0 1157 1323 0 2 0 0
23 M.N. Rodewijk 54,0 18,0 0 0 0 0   0   1349 0 0 6 0
24 W Beerthuis 53,3 17,0 3 0 1 2 16,7 1 1202 1445 0 2 1 0
25 H Schutte 49,2 16,0 4 0 2 2 25,0 0 1325 1457 0 0 2 0
26 J Flierman 45,0 15,0 5 0 3 2 30,0 -1 1351 1452 0 0 1 0
27 W Dufoorte 40,5 14,0 5 1 1 3 30,0 1 1254 1246 0 0 0 0
28 H Busman 35,7 13,0 4 1 0 3 25,0 0 1155 1208 0 0 2 0
29 E Bastiaannet 31,5 12,0 3 0 1 2 16,7 1 1248 1500 0 0 3 0

Uitslagen en stand na ronde 5

Partijen in Ronde 5 – 11-10-2022.

1D ElskampL.G.J. de Ruijter0-1
2R SchuringH Logtenberg½-½
3F VoogtB Oegema½-½
4H AbelsS Wissink0-1
5R den UylB Kasteel1-0
6W DufoorteJ. Nijhof0-1
7J FliermanZ Ugljanin0-1
8P GuldbergH Schutte1-0

Rangschikking na Ronde 5 – 11-10-2022 – Layout 1.

PosNaamScoreWrdePrtWRVPrcSTPRBRtgAClByeAMBAZB
1L.G.J. de Ruijter170,840,0431087,50216621740010
2D Elskamp145,539,0531170,01187417730000
3H Logtenberg135,738,0211075,00173015980120
4S Wissink121,037,0211075,00220219720030
5F Voogt120,536,0421162,50166914530100
6B Oegema116,735,0413062,5-2170017490010
7R Schuring112,334,0413062,50176016980010
8D.A. van der Maarel108,033,0430175,00173015720010
9R den Uyl105,332,0312066,71160916330020
10J. Nijhof95,231,0312066,7-1158015000000
11Chr Kruse93,030,0310233,3-1137113500200
12B Plooy88,229,0421162,50176714920010
13K Fiks83,228,0311150,01161816470020
14H Abels78,027,0503230,01166118340000
15B Kasteel73,726,0420250,00142213000010
16J van Garderen72,325,0310233,3-1111113230200
17Z Ugljanin69,024,0420250,00149615970100
18W Beerthuis67,823,0201125,00120014450210
19P Guldberg64,322,01100100,01184715750040
20D Hovannesian58,021,0201125,00149716090030
21G de Romph53,320,00000 0 19010050
22W Dufoorte52,519,0511330,01125412460000
23H de Goede48,018,00000 0 17670050
24J Flierman47,717,0402225,00131214520010
25H.J. van der Vegt42,716,00000 0 15610050
26M.N. Rodewijk40,015,00000 0 13490050
27H Busman37,714,0410325,00115512080010
28H Schutte33,213,0301216,7-1122714570020
29E Bastiaannet24,012,020020,00114915000030